Bike Power s.r.o.

Jmenuji se Libor Meišner a jsem zakladatelem společnosti Bike Power s.r.o. V cyklistice se pohybuji dlouhá léta a zkušenosti mám nejen jako mechanik českého národního týmu, ale také jako závodník na české amatérské scéně.

Jako mechanik mám za sebou takové akce jako je mistrovství světa, Evropy nebo například Sazka Tour či Závod Míru U23. V sedle kola jsem absolvoval stovky závodů, ve kterých převládají hlavně ty silniční, ale nechybí ani MTB či cyklokros. Díky těmto získaným zkušenostem vybírám do naší nabídky jen produkty a značky, které mám důkladně prověřené, a také je aktivně používám a testuji.

Nejsme tak jen pouhý obchod, ale dokážeme na základě vlastních zkušeností našim zákazníkům odborně poradit jak s výběrem cyklistického vybavení a doplňků. Nevyberete-li si z běžné nabídky, rádi Vám seskládáme kolo na míru dle Vašich požadavků.

V neposlední řadě se na nás mohou naši zákazníci spolehnout v zajištění záručního i pozáručního servisu. Veškeré servisní práce realizujeme v profesionálně vybavené dílně v Moravské Třebové, kde najdete i kamennou prodejnu.

Potřebujete poradit při výběru, nejste si jisti správnou velikostí nebo máte jiný dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!

Objednávky a operativa

  +420 721 764 140
  info@bikepower.cz

Fakturační a dodací adresa

Bike Power s.r.o.
Čs. armády 99/7
57101, Moravská Třebová
Česká Republika
  14177927
DIČ   CZ14177927

KS Hradec Králové, oddíl C, vložka 48917